Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Środa, 1 maja 2024 r.
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Racot.
12.10.2021 r.

12 października 2021 r. na stadionie PKS w Racocie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Przełajowych Biegach Sztafetowych. Zawody sztafetowe są bardzo ciekawymi i emocjonującymi zmaganiami sportowymi, w których bierze udział sześciu zawodników, biegnących na dystansie: kobiety – 800 m, mężczyźni – 1200 m. Zwycięskie sztafety reprezentują powiat oraz szkołę na Mistrzostwach Wielkopolski.
ZSP Nietążkowo reprezentowane było przez trzy sztafety: dwie sztafety dziewcząt i jedną chłopców.
Rewelacyjnie wystartowała pierwsza sztafeta dziewcząt, która zdecydowanie wygrała. Zwycięski skład sztafety dziewcząt: Dominika Piotrowiak, Julia Borowczak, Olga Witkowska, Maja Han, Wiktoria Kasperska, Wiktoria Ratajczak. Druga sztafeta dziewcząt zajęła trzecie miejsce. Zespół chłopców zajął drugie miejsce w swoim biegu.